OMA Noored: Baltic Pride arutelu

 

Seekordne kohtumine toimub suures osas selleks, et arutada noortega Baltic Pride'i. Pride'i korraldustiim küsib nõu nii sõnas kui teos, kuna juulis toimuval festivalil antakse platvorm muu hulgas ka noorte seisukohtadele ja kogemustele. Samuti arutame, mil viisil veel soovijad festivalil kaasa saavad lüüa ja mida huvitavat ürituse programmist leida võib.

-----------------------------------------------------------------------------
OMA noored on punt noori, kes on OMA Keskuses kogunenud juba alates veebruarist 2015. Meie hulgas on noori üle Eesti, kes kohtuvad mõnusaks olemiseks - jutustame, kokkame, arutame, parandame maailma, õpime, jagame lugusid, toetame. Sa ei ole üksi! Tule tutvu meie toredate noortega!

Võid tulla koos sõbraga või üksi, võid rääkida kaasa ja võid vaikides kuulata, võid ajaliselt tulla ja minna nii kuidas soovid. Ootame sind!

Oodatud on kõik teineteist austavad inimesed olenemata soost, seksuaalsest orientatsioonist, rahvusest, vanusest ja kuuluvusest. Külastad keskust esmakordselt? Soovi korral kirjuta Kristiinale (kristiina@lgbt.ee), kes kohtub Sinuga heal meelel juba enne üritust, et omavahel ja keskusega tuttavaks saada.
  • Eesti LGBT Ühing / Estonian LGBT Association
    Kaarli 5-1, Tallinn
  • Saturday Jun 3
    4pm-8pm
  • Event on Facebook

Location